Tweetuj s papežem aneb kdy uz si konečne bůh založí facebook profil

Tweetuj s papežem aneb kdy uz si konečne bůh založí facebook profil

Nedávno při toulkách po internetech jsem narazil na zajímavou a zásadní news.Papež nakopnul svého ipada a světe i známý vesmíre div se, papež nám tweetnul. Slušný to výkon na důchodce. Tweety jsou krátké textové zprávy (max 140 znaků) které se posílají na jeden s komunitních serverů . Tak nějak jsem si projel motlitby a zjistil jsem, že většina standardních motliteb přesahuje svojí délkou povolený limit . Dočkáme se snad nějakých upravených tweet modliteb a nebo papež pojede klasický hlášky typu OMG WTF zhaslo mi kadidlo  ? Nevím, ale napadla mě ještě jedna věc. Proč si třebas bůh nezaloží profil na facebooku bo jinde ?  Myslím, že  podstata duchovno-imaginárně-virtuální komunikace po staru přes kněze kostely apod. je neaktuální a neefektivní. Uvidíme třeba se toho jednou dočkáme, každopádně můj názor zde:

1 Comment

  1. Bůh samozřejmě už dáááávno profil na Facebooku má. Akorát lidé občas trochu nevěřícně zírají, protože si Boha trochu idealizovali.

    http://www.facebook.com/pan.buh

Submit a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>